05 maja 2023

„KAŻDY KONIEC JEST POCZĄTKIEM CZEGOŚ NOWEGO”

28 kwietnia 2023 roku w murach ZS im. Marii Grodzickiej w Lubrańcu Marysinie odbyła się uroczystość pożegnania Absolwentów naszej szkoły. Na sali zgromadzili się nauczyciele, uczniowie oraz bohaterowie uroczystości – tegoroczni maturzyści. Swoją obecnością zaszczycili nas również goście: członek zarządu powiatu we Włocławku pani Agata Wojtkowska, pan Karol Matusiak – przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Sportu powiatu włocławskiego oraz przedstawiciel Rady Rodziców pani Aneta Kruszyńska.

Poproszona o zabranie głosu przez prowadzących, p. dyrektor Ksymena Walczak powitała wszystkich zebranych oraz złożyła życzenia tegorocznym Absolwentom i ich rodzicom. Z życzeniami pospieszyli także zaproszeni goście. Jako ostatni głos zabrali Absolwenci, którzy w słowach pożegnania i kwiatach wyrazili swoją wdzięczność dyrekcji, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za serce, poświęcony czas i wszystko, co ich spotkało w czasie czterech lat nauki. Były też nagrody za bardzo dobre i dobre wyniki w nauce, reprezentowanie szkoły i zaangażowanie. Uroczystość pożegnania maturzystów pod kierunkiem wychowawcy Pani Małgorzaty Szulc przygotowali i prowadzili uczniowie klasy IV c.

Życzymy absolwentom samych sukcesów dydaktycznych oraz życiowych