Lp.

Nazwisko i imię

Przedmiot

1

Bernaciak Elżbieta

Język polski

2

Borowska Aleksandra

Pedagog, Doradztwo zawodowe

3

Buziewska Anna

Geografia

4

Bykowska Emilia

Chemia

5

Czajkowska Aneta

Psycholog szkolny, Pedagog

6

Czynszak Małgorzata

Język rosyjski

7

Jaroński Dariusz

Fizyka, Podstawy logistyki, Przyjmowanie i wydawanie zapasów, Planowanie procesów transportowych

8

Jędrzejewski Roman

Muzyka

9

Kapeliński Adam

Wychowanie fizyczne

10

Kasperkiewicz Piotr

Informatyka

11

Laskowski Wojciech

Pracownia kadr i płac

12

Lewandowska Danuta

Język angielski

13

Lewandowska Ewa

Geografia

14

Łodygowska Joanna

Wychowanie fizyczne, Edukacja dla bezpieczeństwa

15

Łukasik Magdalena

Matematyka, Obsługiwanie klientów i kontrahentów

16

Marcińska Wioletta

Biologia, Język niemiecki

17

Matykiewicz Zbigniew

Przedmioty logistyczne

18

Mętlewicz Iwona

Religia

19

Pawłowski Daniel

Przedmioty logistyczne, Indywidualne nauczanie

20

Rewers Agnieszka

Historia, Język polski

21

Szulc Małgorzata

Planowanie procesów transportowych, Organizowanie procesów transportowych, Finanse, Przechowywanie zapasów, Organizowanie pracy magazynu

22

Walczak Ksymena

Wiedza o społeczeństwie

23

Wiśniewska Sławomira

Język angielski, Język angielski zawodowy

24

Wojciechowski Daniel

Historia

 

 

Godziny ,,czarnkowe” realizowane w roku szkolnym 2023/ 2024

Lp.

Nazwisko i imię

Dyżur ( dzień tygodnia + godz.)

1

Bernaciak Elżbieta

czwartek 9.35- 10.35

2

Bykowska Emilia

czwartek 11.00 - 11:30

3

Jaroński Dariusz

czwartek 15.00 - 16.00

4

Kapeliński Adam

wtorek 12.20- 13.20

5

Laskowski Wojciech

piątek 8.55- 9.40

6

Lewandowska Danuta

piątek 8.00-8.45

7

Łukasik Magdalena

poniedziałek, 9.35 - 10.35

8

Marcińska Wioletta

czwartek, 11.35-12.20

9

Matykiewicz Zbigniew

czwartek 15.00-16.00 raz na 2 tyg

10

Mętlewicz Iwona

piątek 8.00 - 8.30

11

Rewers Agnieszka

wtorek 13.20 - 14.20

12

Szulc Małgorzata

czwartek 15.00-16.00

13

Czynszak Małgorzata

piątek 11.30-12.30

14

Łodygowska Marta

czwartek 10.30 - 11.00

15

Wojciechowski Daniel

czwartek 11.00 - 11.30

17

Buziewska Anna

czwartek 14.55 - 15.25

18

Lewandowska Ewa

wtorek 10.30 - 11.00

19

Wiśniewska Sławomira

wtorek 15.00-15.45

20

Czajkowska Aneta

poniedziałek 11.45-13.00

Grono Pedagogiczne 2023/2024

Zespół Szkół

im. Marii Grodzickiej

w Lubrańcu Marysinie

Tel./Fax 54 286 20 60

e-mail sekretariat_zsmarysin@op.pl

Skontaktuj się z nami

Tel./Fax 54 286 20 60

Tel. kom. 512 181 864

e-mail: sekretariat_zsmarysin@op.pl