06 października 2020

42. PZU ORLEN MARATON WARSZAWSKI

Nie myślcie, że zapomnieliśmy Was poinformować, jak nasi uczniowie wypadli jako uczestnicy 42. PZU ORLEN MARATON WARSZAWSKI – wręcz przeciwnie: czekaliśmy na oficjalne wyniki, żeby móc się wszystkim pochwalić. A naprawdę mamy czym! Po pierwsze chwalimy się, że troje uczniów klasy IV: Aleksandra Michalska, Żaneta Sosnowska i Konrad Janaszczyk, mimo niesprzyjających warunków pogodowych pobiegła w dniach 26 - 27 września 2020 r. zaplanowany 5 km dystans. Cieszy nas, że wymieniona trójka z wielkim zaangażowaniem wzięła udział w akcji #BiegamDobrze i swoją aktywnością fizyczną przyczyniła się do zbierania funduszy na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej. Najbardziej jesteśmy dumni z Konrada, który został wybrany jako uczestnik biegnący z numerem startowym Zespołu Szkół w Marysinie i – mamy taką nadzieję 😊 – fakt ten dodał mu skrzydeł, ponieważ uzyskał rewelacyjny wynik i zajął 35. miejsce na 510 uczestników tego biegu!!! Gratulujmy Konradowi świetnego rezultatu, a dziewczynom – Oli i Żanecie – również wyniku, ale zwłaszcza osobistego uporu! Dzisiaj dla Was wirtualne dyplomy, które – przy najbliższej stosownej okazji – zostaną Wam wręczone w sposób tradycyjny.Nie myślcie, że zapomnieliśmy Was poinformować, jak nasi uczniowie wypadli jako uczestnicy 42. PZU ORLEN MARATON WARSZAWSKI – wręcz przeciwnie: czekaliśmy na oficjalne wyniki, żeby móc się wszystkim pochwalić. A naprawdę mamy czym! Po pierwsze chwalimy się, że troje uczniów klasy IV: Aleksandra Michalska, Żaneta Sosnowska i Konrad Janaszczyk, mimo niesprzyjających warunków pogodowych pobiegła w dniach 26 - 27 września 2020 r. zaplanowany 5 km dystans. Cieszy nas, że wymieniona trójka z wielkim zaangażowaniem wzięła udział w akcji #BiegamDobrze i swoją aktywnością fizyczną przyczyniła się do zbierania funduszy na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej. Najbardziej jesteśmy dumni z Konrada, który został wybrany jako uczestnik biegnący z numerem startowym Zespołu Szkół w Marysinie i – mamy taką nadzieję 😊 – fakt ten dodał mu skrzydeł, ponieważ uzyskał rewelacyjny wynik i zajął 35. miejsce na 510 uczestników tego biegu!!! Gratulujmy Konradowi świetnego rezultatu, a dziewczynom – Oli i Żanecie – również wyniku, ale zwłaszcza osobistego uporu! Dzisiaj dla Was wirtualne dyplomy, które – przy najbliższej stosownej okazji – zostaną Wam wręczone w sposób tradycyjny.