10 lutego 2021

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Świecie Antycznym

W środę 10 lutego ośmioro uczniów naszej szkoły: Anna Sławianowska z klasy 2 A, Ola Dylewska z klasy 2B, Karolina Chypcińska z 2 C, Marietta Trzeciak, Marta Błaszczyk i Paulina Wilkowska z klasy 3 oraz Martyna Głowacka i i Ola Michalska z klasy 4 brało udział w etapie szkolnym Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Świecie Antycznym. Organizatorem tego przedsięwzięcia, od samego początku, czyli od 2006 roku, jest Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Tegoroczna edycja Olimpiady z powodu panujących warunków odbywała się zdalnie. Rozwiązanie testu konkursowego było dla naszych uczniów okazją do sprawdzenia swej wiedzy na temat czasów antycznych. Uczestnikom gratulujemy zapału i życzymy sukcesów, a zwłaszcza satysfakcji ze startu w konkursie.