21 czerwca 2023

POMAGAMY WEJŚĆ NA RYNEK PRACY

Uczniowie naszej szkoli mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu z pracownikami LPP LOGISTICS. Podczas spotkania młodzież miała szansę poznać możliwości rozwoju zawodowego  u jednego z największych operatorów logistycznych w Polsce, obsługującego LPP polską firmę modową o międzynarodowym zasięgu. Możliwość stażu to dla niektórych to początek budowania kariery zawodowej. Umożliwiamy uczniom Naszej Szkoły poznanie ciekawych miejsc pracy, które mogą przyczynić się do ich rozwoju zawodowego i osobistego. Serdecznie dziękujemy pracownikom firmy  za przeprowadzenie bardzo ciekawego spotkania w naszej szkole, gadżety dla uczniów oraz przyjemną atmosferę podczas wizyty w naszej szkole. Dziękujemy również Panu Staroście Włocławskiemu Romanowi Gołębiewskiemu za możliwość spotkania uczniów z przedstawicielami firmy LPP.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Stażu w LPP LOGISTICS.