07 czerwca 2023

Promocja szkoły na dniach Lubrańca

W sobotę 3 czerwca na terenie przy naszej szkole odbywały się już po raz kolejny Dni Lubrańca. Przy okazji organizowanych z tego powodu wydarzeń przygotowaliśmy stoiska, na których promowaliśmy realizowane w ZS w Lubrańcu Marysinie projekty w ramach programu Erasmus oraz udzielaliśmy informacji o ofercie edukacyjnej. Odwiedzających nas gości częstowaliśmy słodkościami upieczonymi przez uczniów naszej szkoły i ich rodziców. Tradycyjnie już ten lubraniecki festyn wykorzystaliśmy do przeprowadzenia zbiórki funduszy na stypendia Fundacji Świętego Mikołaja, które przeznaczone są dla zdolnej i aktywnej społecznie młodzieży z ZS w Lubrańcu Marysinie. Każda ofiarowana złotówka zostanie przez Fundację podwojona! Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się tego dnia do promocji naszej szkoły: pani dyrektor, nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym oraz uczniom za pomoc przy organizacji stoiska i przeprowadzenia zbiórki na stypendia, rodzicom za upieczone pyszne ciasta i Martynie Paradzińskiej za dumne reprezentowanie ZS w Marysinie w trakcie swojego występu wokalnego :)