17 września 2021

Zajęcia praktyczne z 1. Brygadą Logistyczną z Bydgoszczy

W dniu 17.09.2021 r. w naszej szkole odbyły się zajęcia praktyczne w ramach innowacji  wojskowej. Uczestniczyli w nich uczniowie klas logistycznych. W ramach szkolenia uczniowie realizowali: strzelanie na trenażerze CYKLOP, ćwiczenia w rozkładaniu i składaniu broni, w zakresie terenoznawstwa, zakładanie ubioru ochronnego, musztrę. Wydzieleni instruktorzy przeprowadzili z naszymi logistykami zajęcia taktyczne z paintballu. Dopełnieniem zajęć była ekscytująca przejażdżka wojskowym pojazdem, która wzbudziła wiele pozytywnych emocji u naszych uczniów.

Małgorzata Szulc