18 września 2022

Zbiórka funduszy na stypendia św. Mikołaja w naszej szkole

W imieniu Szkolnego Koła Wolontariatu serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji słodkiego kiermaszu w trakcie Dożynek Gminno - Parafialnych, odbywających się na terenie naszej szkoły. Dziękujemy nauczycielom i uczniom, którzy pomagali w przygotowaniu stoiska i sprzedaży ciast, rodzicom za upieczenie i dostarczenie do szkoły słodkości, które mogliśmy serwować w naszym szkolnym namiocie oraz pracownikom obsługi za wszelką pomoc. Słowa wdzięczności kierujemy również do wszystkich kupujących i wspierających finansowo zbiórkę na stypendia w naszej szkole - to dzięki Waszej hojności zdolni i zaangażowani społecznie uczniowie mogą liczyć na materialne wsparcie.

- Agnieszka Rewers